Kaporta - Boya - Şase

Kaporta - Boya - Şase

Nissan Özel Servisi

 

Oto Kaporta Hizmetlerimiz
Oto Vizyon olarak kaporta, oto tamiri, oto yapımı, yağ değişimi, kaporta, cam değişimi, film cam, motor bakımı ve daha bir çok oto hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve uzun vadeli kaporta çözümleri sunuyoruz müşterilerimizin övgülerini alıyoruz.

Oto Boya Hizmetlerimiz
Renk ve micron çalışması yaparak her marka araca boya, pasta cila hizmeti sunuyoruz ve yine müşterilerimizin övgülerini alıyoruz.

Mobil Parça Onarım
Sektöre hizmet vermekte olan firmalar tarafından onarılamayan polikarbon, fiber alüminyum vb dekoratif malzemeler şirketimizce onarılabilmektedir. Aracların hasarlı olduğu servislerden onarılacak malzeme tarafımızca alınarak onarım ardından tekrar teslim edilmektedir.

Şase ve Karoser Onarımı
Şase ve karoser hasar görmüş araçların (celette yardımı ile düzeltilmesi ve ön panel, şase kolları, tavan sacı, arka çamurluklar, yan frangartlar, marşbiyel vb. yedek parçalarının değişimi) ölçülerine göre onarımı, uzman personelimiz tarafından servisimizde titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Mini Onarım
Tüm marka ve modellerin mini onarımı ve lokal boya işlemleri, servisizmide titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Full Bakım
Aracınızın tüm mekanik bakımı, kaporta, boya, elektrik ve elektronik, iç döşeme, lastik ve frenler, rot balans, klime kontrol, iç-dış detaylı temizlik ve boya koruma işlemeri, servisimizde titizlikle yapılmaktadır.

Boya İşlemsiz Göçük Düzeltme
Araçlarınızdaki tavan, ön motor kaputu ve arka bagaj kapağındaki nokta (dolu vurgunu) ezik olan yerlerin %80-90 oranında, boyamadan onarımı yapılmaktadır.

 

 

 

TOP